Ось ми і вийшли на фінішну пряму року і тепер саме час підбити підсумки року, що минає, позначити нові цілі і налаштуватися на майбутні веселощі, але також це час міркувань, переоцінки цінностей і побудови подальших планів! Підведення підсумків – обов’язкова і дуже важлива частина роботи будь-якої компанії. Кожна наша дія направлена на конкретну мету. Принципи тайм-менеджменту мають на увазі досягнення поставлених цілей в намічені терміни. Багато з нас, ретельно розпланувавши свій рік на папері, намагаються максимально досягти всіх цих цілей. Що ж підведемо підсумок і ми в холдингу «АгроВіста»!

 

 

 

2020 рік був для всіх нас важким і складним. Спалахували збройні конфлікти, підривалася «глобальна стабільність», також світ зіткнувся з абсолютно непередбачуваною проблемою для всіх, з епідемією коронавирусной інфекції, не завжди були сприятливі погодні умови, в зв’язку з чим малий урожай, але професіоналізм трудівників і відданість обраній справі дозволили нам досягти багатьох поставлених цілей.

Однією з найбільш значущих подій року, що минає для нас став 20ти річний Ювілей агрохолдингу «УкрАгроКом»! За ці роки холдинг розвинувся і збільшився в десятки разів, увійшов в 20ку найбільших агрохолдингів України і є лідером в технологіях вирощування зернових, цукрового буряка та молочно-товарного виробництва. Хотілося б ще раз подякувати всім співробітникам за неоціненний щоденний внесок в розвиток і процвітання компанії!

 

 

 

 

У 2020 році була продовжена програма з модернізації поливної системи. Дана програма успішно проводиться вже з 2017 року. Групою компаній були придбані дощувальні машини виробництва заводу «Фрегат» з різними площами поливу, які відмінно показують себе в дії. Досвід використання в холдингу таких агрегатів з загальною площею поливу 800га показує, що дає гарантований врожай і в цілому збільшує врожайність культури в декілька разів.
Реагуючи на погодні зміни компанія збільшила посіви озимих культур на 30% і застосувала агрострахування до цих посівів. Цього року достроково виконані всі зобовязання по виплаті орендної плати що ще раз показало в непростий рік стабільність роботи Агровіста.

 

 

 

 

 

В цьому році холдингом було укладено прямий контракт з Європейським лідером у виробництві сільськогосподарської техніки Claas на 2 млн Євро та на 1 млн Євро з MAN Truck and Bus на придбання вантажних автомобілів. Завдяки чому компанія сьогодні 100% сільськогосподарської робіт виконала власними силами і 95% вантажоперевезень.
Придбання нової сільськогосподарської техніки також дозволило збільшити швидкість обробки орних земель і своєчасно забезпечити групі проведення посівної і збиральних компаній. Ми б хотіли висловити подяку компанії CLAAS за високу німецьку якість обладнання, що виробляється. Нова техніка максимально підвищила ефективність роботи.

 

 

 

 

Також Агровіста провела суттєву роботу із покращення свого крединого портфелю. Було залученно довгостроковий кредит на рефіннасування сонячної електростанції на сумму 4,5 млн Евро, отримано кредитний рейтинг та гарантії на експортні операції від світового лідера цієї галузі – страхової компанії Euler Hermes, результатом чого стало залучення кредиту Helaba банк з Німеччини на 5 років за відсотковою ставкою 3% річних.

В цьому році «АгроВісті» вдалося привернути торгове фінансування в розмірі $ 10 млн від американського фонду альтернативного фінансування INNOVATUS. Даною угодою группа компаній продовжила свій успішний досвід залучення інвестицій від американських партнерів. Ця угода важлива для підтримки ліквідності і трейдингу групи, а також додаткового завантаження нашої річковий логістики.

Використання новітніх технологій, зокрема, поновлюваних джерел енергії – важливий напрям у розвитку економіки та один з важливих напрямків роботи АгроВіста. В цьому році був реалізований новий для нас проект – будівництво сонячної електростанції. Зелена енергетика – це не тільки складова економіки, а й збереження навколишнього середовища. Ми пишаємося що беремо участь в боротьбі за екологічну чистоту Землі.

 

 

 

 

На початку квітня за індивідуальним комплексним проектом ми завершили реконструкцію головного корпусу елеватора з установкою технологічної лінії з виробництва комбікормів. Повноцінні повнораціонні комбікормові суміші для корів по ГОСТ 9268-2015 виробляються в автономному режимі. Лінія Buschhoff виготовляє комбікорми з додаванням мікродоз вітамінів і мінералів для забезпечення повноцінного раціону ВРХ, свиней і птиці. Надалі ми маємо намір добудувати відділення для мікродозування зі складом упакованої сировини.

 

 

 

 

І, звичайно, одним з найбільш значущих подій року, що минає стало освоєння абсолютно нового для нас напряму – Суднобудівництво! 29 вересня було завершено будівництво найбільшої в Україні баржі проекту Д-6000 типу «річка-море» DNIPRO-AV-01. Це була важка інвестиція, але ми знайшли спільну мову з заводом і можливості реалізувати проект. І ось тепер з’явилося два нових суднобудівні заводи в Ізмаїлі в наші непрості часи. Введення в дію нової баржі дозволило збільшити місткість власного флоту АгроВісти майже вдвічі. Тепер ми маємо майже 14 тис. тонн тоннажу власного флоту. Це дозволяє нам обслуговувати наш власний вантажопотік, який формується на Світловодському річковому терміналі, а також виконувати роботу і на інших терміналах по Дніпру.

 

 

 

У тяжкій ситуації з коронавірусною інфекцією ми намагалися допомагати рідному регіону і підтримувати один одного. Дитячої обласної та Олександрійської міської лікарням було передано від холдингу апарати штучної вентиляції легенів, а також апаратура, необхідність в якій підказали самі лікарі. Згідно з програмою підтримки шпиталів лікарі обласних медичних закладів та медичних закладів Олександрійського району (Олександрійська центральна районна лікарня, Центр первинної медико-санітарної допомоги та Центральна міська лікарня Олександрії) були забезпечені комплектами бактеріологічного захисту та засобами індивідуального захисту.

 

 

 

 

Підводячи підсумки ми бажаємо вам не сумніватися в майбутньому успіху, впевнено піднімати планку розвитку, впевнено йти до високої і благородної мети і робити неможливе – можливим!

З Новим роком, шановні друзі та партнери. Нехай всі проблеми і труднощі залишаться за порогом минулого року. Нехай попереду нас чекає безліч успіхів і добрих змін. Бажаємо вам здоров’я, сил і цілеспрямованості, благополуччя в родині і перспектив у роботі, удачі в кожній новій справі.
Дорогі друзі, нехай новий рік буде насиченим, плідним і, звичайно ж, щасливим!

 

З повагою, колектив Холдингу «АгроВіста»!

Поділитись:

Залиште свій коментар

Повідомлення

Коментарі

Коментарів немає

+38 (05235) 6-27-21

Україна, Кіровоградська обл.,
с. Головківка, вул. Соборна, 1

uac_office@ukr.net

© 2018 УКРАГРОКОМ. Всі права захищені

Shares

Вхід в особистий кабінет

Забули логін/пароль? Створити новий аккаунт

Увійти через:

Create an Account!Want to Login?

forgot password?