Загальна потужність зберігання зерна елеватора «УкрАгроКом» становить 60 000 т. На підприємстві встановлено сучасне обладнання для очистки зерна, виробництва компанії Schmidth-Seeger (Німеччина), потужності для сушки та силоси для зберігання сухого і вологого зерна, виробництва компанії GSI (США), двоє вагів.

Елеватор «УкрАгроКом», зведений на території колишнього комбікормового заводу в 2002 році, став першим в активі елеваторних потужностей нашої групи компаній. Тоді об’єми зберігання складали 18 тис. т.

У 2007 р. за рішенням групи компаній «УкрАгроКом» і «Гермес-Трейдінг», було проведено серйозну реконструкцію підприємства, встановлено обладнання для очистки і сушки зерна, відомих виробників Schmidt-Seeger (Німеччина) та GSI (США), що дало можливість значно збільшити об’єми прийомки зерна, доведення його до кондиційних стандартів, а також можливість одночасного зберігання 30,6 тис. т зернових та олійних культур.

У ході програми розвитку власної елеваторної інфраструктури у 2010 р. потужність елеватора доведено до 51 тис. т, в подальшому, як передбачається проектом, буде збільшена до 62 тис. т.

Адреса

+38 (05235) 6-27-21

Україна, Кіровоградська обл.,
с. Головківка, вул. Соборна, 1

uac_office@ukr.net

© 2018 УКРАГРОКОМ. Всі права захищені

Shares

Вхід в особистий кабінет

Забули логін/пароль? Створити новий аккаунт

Увійти через:

Create an Account!Want to Login?

forgot password?