Тваринницька галузь компанії «УкрАгроКом» включає в себе виробництво свинини, яловичини і молока. У 2012-2013 рр. компанія реалізувала перший в Україні комплекс ефективного молочного виробництва з інноваційними проектними рішеннями – МТК «Петриківське молоко». Комплекс став унікальним не лише з погляду впровадження новітніх технологій (які до цього застосовувалися лише окремими сегментами), але і в тому, що на одному виробничому майданчику планується утримувати найбільшу кількість великої рогатої худоби голштинської породи – 5 000 голів, 2 400 з яких – дійні корови. Вихід на проектну потужність у 70 тонн молока на добу запланований на 2014 рік. Cередньодобовий надій від однієї корови – 30 л. Робочих місць – 75. Загальна площа комплексу – 56 га.

Найбільші інвестиції у розвиток тваринництва України:
251 млн. грн – будівництво МТК «Петриківське молоко».

умови для високої продуктивності тварин:

Збалансоване
годування
Висококваліфікований
управлінський та
обслуговуючий персонал
Високотехнологічне
обладнання
Генетика

Для підвищення ефективності, технологічний процес поділено на окремі виробничі цикли: відтворення (маточний комплекс) та дорощування і відгодівля.
В основі вирощування свиней та молодняку ВРХ, лежить політика біологічної безпеки, що передбачає вимоги до окремого утримання груп тварин з урахуванням їх спеціалізації під час відгодівля, ізольованості тваринницьких комплексів, моніторингу тварин, що надходять до комплексу, спостереження за здоров’ям поголів’я та здійснення інших профілактичних заходів. Завдяки таким умовам утримання, забезпечується швидке зростання поголів’я, інтенсивний розвиток внутрішніх органів та репродуктивної системи, що дозволяє отримати суттєві результати. Однією з конкурентних переваг компанії «УкрАгроКом» є виробництво комбікорму на власному комбікормовому заводі, що дозволяє чітко контролювати якість корму, відстежувати його вплив на тварин, що вирощуються, досягати оптимального раціону відповідно до програми дорощування та відгодівлі, в результаті чого знижується собівартість кінцевої продукції.

Окрім поголів’я МТК “Петриківське молоко”, у господарствах групи на сьогоднішній день налічується 3 500 голів ВРХ, в т. ч. 1 127 дійних корів. Середній надій на фуражну корову за 2011 рік склав 5 730 кг молока, а в деяких господарствах перевищив 6 300 кг.

Господарство має племферму, яка спеціалізується на розведенні української чорно-рябої породи ВРХ, що суттєво впливає на підвищення якості поголів’я.

У галузі застосовується штучне запліднення корів і телиць, за рахунок чого вихід телят перевищує 90%.

У господарствах, налічується 11 500 голів свиней, з яких 931 свиноматка. За 2012 рік отримано 17 333 поросят.

Завдяки повнораціонній відгодівлі за 175 днів молодняк досягає ваги 110 кг. Спеціалістами господарства постійно ведеться пошук нових високоефективних технологій виробництва, здійснюється реконструкція ферм із застосуванням сучасного обладнання.

З питань постачання племінного маточного поголів’я компанія тісно співпрацює
з провідними вітчизняними товариствами генетики свиней і ВРХ.

+38 (05235) 6-27-21

Україна, Кіровоградська обл.,
с. Головківка, вул. Соборна, 1

uac_office@ukr.net

© 2018 УКРАГРОКОМ. Всі права захищені

Shares

Вхід в особистий кабінет

Забули логін/пароль? Створити новий аккаунт

Увійти через:

Create an Account!Want to Login?

forgot password?