За результатами успішної діяльності вже протягом кількох останніх років ТОВ «Гермес-Трейдінг» входить у двадцятку провідних українських експортерів зерна та олійних культур, а також є потужним оператором вітчизняного зернового ринку і надійними партнером сільгоспвиробників більшості регіонів нашої держави.

За 2012 – 2013 маркетинговий рік обсяг експорту
склав до 540 тис. тонн зерна та олійних культур

Високих результатів компанія досягає завдяки професійній діяльності кваліфікованих спеціалістів, що мають досвід управління зерновими потоками на внутрішньому та зовнішньому ринках.

ТОВ «Гермес-Трейдінг» закуповує повний спектр зернових та олійних культур, вирощених українськими аграріями: пшениця продовольча і фуражна, ячмінь, кукурудза, соняшник, ріпак, соя, горох.

Ми працюємо з українськими та зарубіжними банками, які забезпечують стабільне фінансування розроблених програм з торгівлі зерновими та олійними культурами.

Широка мережа регіональних представництв ТОВ «Гермес-Трейдінг», потужна власна елеваторна інфраструктура групи компаній «УкрАгроКом» та «Гермес-Трейдінг» допомагає оперативно керувати закупівлями, доводити зерно до кондиції, якість якого відповідає вимогам за всіма показниками. Розвиток торговельної діяльності ТОВ «Гермес-Трейдінг» базується на вивченні та аналізі зернового ринку України і світу, та полягає у закупівлі та подальшій реалізації зернових і олійних культур на взаємовигідних умовах для задоволення інтересів сільгоспвиробників трейдерів та споживачів.

У розпорядженні групи компаній знаходяться:

Шарівський
елеватор

ХПП
Добронадіївське

Королівське
ХПП

Елеватор
«УкрАгроКом»

Світловодський річковий термінал

1/5

Шарівський елеватор – сучасний елеваторний комплекс групи компаній «УкрАгроКом» та «Гермес-Трейдінг» загальною потужністю одночасного зберігання зернових 81 000 т; приймання 5 000 т за добу; обробка та сушка - 4 000 т за добу; погрузка на з/д - 2 000 т за добу.

детальніше
2/5

ТОВ «ХПП Добронадіївське» – це сучасне автоматизоване підприємство, загальною площею 7,7 га. Потужність одночасного зберігання –
70 500 т зерна.

детальніше
3/5

ТОВ «Королівське ХПП» – це сучасний елеваторний комплекс, загальною потужністю зберігання зерна 47 200 т, що займає площу 3,884 га.

детальніше
4/5

Загальна потужність зберігання зерна елеватора «УкрАгроКом» становить 60 000 т. На підприємстві встановлено сучасне обладнання для очистки зерна, виробництва компанії Schmidth-Seeger (Німеччина), потужності для сушки та силоси для зберігання сухого і вологого зерна, виробництва компанії GSI (США), двоє вагів.

детальніше
5/5

Світловодський річковий термінал - передовий елеваторний комплекс групи компаній «УкрАгроКом» та «Гермес-Трейдінг» загальною потужністю одночасного зберігання зернових 94 000 т; прийом - 5 000 т на день; обробка і сушка - 4 400 т на день; навантаження на ж/д - 4 000 т в день, навантаження на водний транспорт - 5 000 т тонн на день.

детальніше

Загальний обсяг одночасного зберігання яких становить 353 тис. тонн зерна. Для перевезення продукції ми забезпечені власним автопарком.

+38 (05235) 6-27-21

Україна, Кіровоградська обл.,
с. Головківка, вул. Соборна, 1

uac_office@ukr.net

© 2018 УКРАГРОКОМ. Всі права захищені

Shares

Вхід в особистий кабінет

Забули логін/пароль? Створити новий аккаунт

Увійти через:

Create an Account!Want to Login?

forgot password?