ТОВ «ХПП Добронадіївське» – це сучасне автоматизоване підприємство, загальною площею 7,7 га. Потужність одночасного зберігання –
70 500 т зерна.

На елеваторному комплексі встановлене найновіше високопотужне обладнання вже перевірених іноземних і вітчизняних виробників: транспортні системи та силосне обладнання – GSI (США), сушарки і зерноочисні машини – SCHMIDT-SEEGER GMBH (Німеччина), пробовідбірник – Gamet (США), електрообладнання та системи автоматизації – німецького і французького виробництва, автоматизація технологічного процесу – «ІнноВінпром», автомобілерозвантажувачі – Калинівський машинобудівний завод (Вінницька обл.), ваги – 60- та 80-тонні автомобільні і 100-тонні залізничні) – «Ваговимірювальні Системи» (м.Дніпропетровськ). Елеватор має дуже гнучку транспортну систему – в норійній башні знаходиться 12 норій та три шестиходових дистриб’ютори (виробництва США), що дозволяє одночасно виконувати всі процеси приймання, очищення, сушки двох різних видів зерна та відвантаження на залізничний і автомобільний транспорт.

Потужність сушіння зерна – 3 500 т на добу.

«ХПП Добронадіївське», яке збудоване за 201 день, введено в експлуатацію 26 жовтня 2008 р. у режимі пуско-налагоджувальних робіт, а урочисте відкриття елеваторного комплексу сучасного зразка відбулося 7 липня 2009 р.

Група компаній «УкрАгроКом» і «Гермес-Трейдінг» завжди у своїй діяльності надає перевагу найсучаснішому обладнанню і найновішим технологіям.

Адреса

+38 (05235) 6-27-21

Україна, Кіровоградська обл.,
с. Головківка, вул. Соборна, 1

uac_office@ukr.net

© 2018 УКРАГРОКОМ. Всі права захищені

Shares

Вхід в особистий кабінет

Забули логін/пароль? Створити новий аккаунт

Увійти через:

Create an Account!Want to Login?

forgot password?