Загальна потужність зберігання зерна 353 тис. тонн

Шарівський
елеватор

ХПП
Добронадіївське

Королівське
ХПП

Елеватор
«УкрАгроКом»

Світловодський річковий термінал

1/5

Шарівський елеватор – сучасний елеваторний комплекс групи компаній «УкрАгроКом» та «Гермес-Трейдінг» загальною потужністю одночасного зберігання зернових 81 000 т; приймання 5 000 т за добу; обробка та сушка - 4 000 т за добу; погрузка на з/д - 2 000 т за добу.

детальніше
2/5

ТОВ «ХПП Добронадіївське» – це сучасне автоматизоване підприємство, загальною площею 7,7 га. Потужність одночасного зберігання –
70 500 т зерна.

детальніше
3/5

ТОВ «Королівське ХПП» – це сучасний елеваторний комплекс, загальною потужністю зберігання зерна 47 200 т, що займає площу 3,884 га.

детальніше
4/5

Загальна потужність зберігання зерна елеватора «УкрАгроКом» становить 60 000 т. На підприємстві встановлено сучасне обладнання для очистки зерна, виробництва компанії Schmidth-Seeger (Німеччина), потужності для сушки та силоси для зберігання сухого і вологого зерна, виробництва компанії GSI (США), двоє вагів.

детальніше
5/5

Світловодський річковий термінал - передовий елеваторний комплекс групи компаній «УкрАгроКом» та «Гермес-Трейдінг» загальною потужністю одночасного зберігання зернових 94 000 т; прийом - 5 000 т на день; обробка і сушка - 4 400 т на день; навантаження на ж/д - 4 000 т в день, навантаження на водний транспорт - 5 000 т тонн на день.

детальніше

Елеватори розташовані у Кіровоградській області, що дозволяє ефективно охопити основну сировинну базу власного виробництва, а також надавати якісні послуги із зберігання зерна сільгоспвиробникам регіону.

Використання найсучаснішого обладнання відомих зарубіжних і вітчизняних виробників і технологій доробки і зберігання зерна дає хлібоприймальним підприємствам можливість прийомки сільсько-господарської продукції різної якості та вологості з подальшим доведенням до експортних кондицій, що гарантує експорт зернових та олійних культур на рівні світових стандартів. Якість зерна при прийомці і реалізації визначається спеціалістами сертифікованих лабораторій, оснащених сучасним обладнанням.

Група компаній «УкрАгроКом» і «Гермес-Трейдінг» постійно розвиває елеваторну мережу, втілюючи у життя стратегічну програму розвитку власної елеваторної інфраструктури.

+38 (05235) 6-27-21

Україна, Кіровоградська обл.,
с. Головківка, вул. Соборна, 1

uac_office@ukr.net

© 2018 УКРАГРОКОМ. Всі права захищені

Shares

Вхід в особистий кабінет

Забули логін/пароль? Створити новий аккаунт

Увійти через:

Create an Account!Want to Login?

forgot password?