ПОСТАЧАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

Контактна інформація: точка контакту та засоби комунікації

Адреса: 28020, Кіровоградська область,  Олександрійський район , смт. Приютівка, вул. Жовтнева, 15
Режим роботи:  

Понеділок – п’ятниця  08.00 – 17.00
Обідня перерва   12.00  – 13.00
Вихідні дні:  субота та неділя

Телефон: 067 521 31 08
Електронна пошта: sukor@ukr.net
Відповідальна особа   Третяк Леонід Леонідович

Нормативні документи

Процедура розгляду звернень споживачів та вирішення спорів

Всі спори і розбіжності, які можуть виникнути щодо тлумачення і застосування договору поставки електричної енергії або в зв’язку з ним, або інші суперечки, які можуть виникнути при взаємодії між  постачальником і споживачем, будуть вирішуватися шляхом переговорів і консультацій.

У випадку виникнення будь-яких спірних питань, будь ласка звертайтеся за адресою 28020, , Кіровоградська область,  Олександрійський район , смт. Приютівка, вул. Жовтнева, 15з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 17:00, обідня перерва з 12:00 до 13:00, за телефоном 067 521 31 08, або на електронну пошту: sukor@ukr.net

Особа, відповідальна за врегулювання спорів: Директор комерційний Третяк Леонід Леонідович .

У випадку недосягнення згоди шляхом проведення переговорів споживач має право звернутися із відповідною заявою до Регулятора та/або передати спір на розгляд до суду у  відповідності з чинним законодавством України.

Порядок розгляду вказаних скарг Регулятором передбачений ст. 21 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

Загроза електробезпеки

Є визначений порядок для повідомлення щодо загрози небезпеці електробезпеки. Саме він встановлює чіткі послідовні дії для звернення про дані щодо загроз електробезпеки. Такий порядок був встановлений для швидкої реакції керівництва, передавання даних щодо місцезнаходження події ,яка може загрожувати людям, тваринам, обладнанню, що постачає електроенергію, або ймовірних аварій.

 І. Всім працівникам та свідкам загрози електробезпеки необхідно слідувати наступному алгоритму дій:

Швидко донести дані про ймовірну загрозу.

Працівники надають інформацію керівникові, якому вони підпорядковуються на підприємстві. У іншому випадку, це може бути – інша уповноважена особа.

Самі клієнти-споживачі подають звернення у центр споживчого обслуговування ТОВ “ОЛЕКСАНДРІЙСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД”

Порядок дій:

При виникненні подій, що можуть нести загрозу електробезпеці, перш за все необхідно дотримуватись безпечної відстані від епіцентру подій. Якщо ми можемо спостерігати замикання чи, наприклад, пошкодженням дротів деревом, 8 метрів – буде безпечною відстанню. Наступним кроком буде – сповіщення про загрозу всіх людей, які є поблизу, не дозволяючи підходити ближче до даного місця людям та тваринам. Потім треба сповістити про випадок керівника, якщо ви є працівником підприємства, якщо споживачем– то у центр споживчого обслуговування  ТОВ “ОЛЕКСАНДРІЙСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД” за телефоном: +38 (067) 521-31-04

 ІІ. Керівники всієї компанії  при одержання інформації щодо подій, які є загрозою електробезпеці, повинні діяти відповідно до такого порядку дій:

 Терміново отримані дані передаються  у вищі інстанції. При пожежі,  повідомити  РЕМ, відділ цивільного захисту та пожежної безпеки, РЕМ, ОДС, центр  обслуговування клієнтів ТОВ “ОЛЕКСАНДРІЙСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД” за телефоном: +38 (067) 521-31-04

Порядок дій:

Вище керівництво дає оцінку ситуації та визначає отримані наслідки на даний момент. Окрім цього, вони відповідають організування,  при потребі, та забезпечити до медичну допомогу та вибрати варіанти дій, які не допустили би повторення таких небезпечних подій та інших загроз електронебезпеки.

 

 

+38 (05235) 6-27-21

Україна, Кіровоградська обл.,
с. Головківка, вул. Соборна, 1

uac_office@ukr.net

© 2018 УКРАГРОКОМ. Всі права захищені

Shares

Вхід в особистий кабінет

Забули логін/пароль? Створити новий аккаунт

Увійти через:

Create an Account!Want to Login?

forgot password?