Машинно-тракторний парк ТОВ «АгроВіста» представлений сучасними та потужними одиницями сільгосптехніки. Продуктивність у якої в рази вища, ніж у техніки вітчизняного виробництва. Однак, наявність сучасної техніки іноземного виробництва потребує від механізаторів і певних знань, досвіду та умінь нею управляти. Передбачає вона й необхідність обережного ставлення до сільгоспмашин, а також проведення своєчасних оглядів та ремонтів. Адже в купі всі ці чинники дозволяють продовжити строк експлуатації сільгоспмашин, підвищити ефективність праці.

Як правильно управляти технікою, дбати про неї для того, щоб підвищити ефективність праці — про це йшла мова на навчаннях для комбайнерів та трактористів ТОВ «АгроВіста», які відбулися 18 лютого на базі Олександрійського аграрного ліцею. Їхнє проведення перед початком комплексу весняно-польових робіт стало вже гарною традицією. Про організацію заходу та навчання представників сільськогосподарської професії подбали ТОВ «АгроВіста» спільно із представниками компанії CLAAS Україна.

За словами інструктора компанії CLAAS Україна Ярослава, який був спікером на даному заході, різновиди тракторів та комбайнів компанії CLAAS направлені на мінімізацію людського фактора. Для цього кабіни сільгоспмашин обладнані навігаторами, електронікою, системами автоматичного керування. Тож трактористи виступають за кермом у ролі своєрідних операторів, які повинні задати необхідний курс і стежити за дотриманням його машиною та змінювати в разі необхідності.

Ще однією вагомою перевагою техніки марки c, як підкреслив виступаючий, є те, що кабіни трактористів і комбайнерів відповідають вимогам безпеки та комфорту. Крім того, лише трактор CLAAS AXION, на відміну від інших відомих брендів, має підвіску кабіни, яка створює амортизацію. Завдяки останній, зокрема, тракторист не відчуває втоми і його перебування в тракторі протягом дня є досить комфортним.

Доповідач звернув увагу присутніх і на тому, що для досягнення більшої продуктивності, економії пального трактористи повинні мати манометри та стежити за правильним тиском у шинах. Крім того, обираючи той, чи інший режим налаштування роботи трактора, механізатори повинні враховувати чимало чинників, серед яких і рельєфність місцевості.

Наостанок Ярослав підкреслив, що спеціалісти компанії, яку він представляє, весь час перебувають на зв’язку, тож консультують аграріїв-партнерів у телефонному режимі. Окрім цього, за необхідності вони готові виїхати безпосередньо в господарство, щоб допомогти налаштувати техніку.

Ірина ЖЕЛЄЗНЯКОВА.

 

 

Поділитись:

Залиште свій коментар

Повідомлення

Коментарі

Коментарів немає

+38 (05235) 6-27-21

Україна, Кіровоградська обл.,
с. Головківка, вул. Соборна, 1

uac_office@ukr.net

© 2018 УКРАГРОКОМ. Всі права захищені

Shares

Вхід в особистий кабінет

Забули логін/пароль? Створити новий аккаунт

Увійти через:

Create an Account!



Want to Login?

forgot password?