Элеватор «УкрАгроКом» змінюється і розширюється

2010-08-22
Просмотров: 1373

Група компаній «Гермес-Трейдінг» та «УкрАгроКом» упевнено слідують своєму девізу: «Не зупинятися на досягнутому!». І, чітко дотримуючись затвердженого  графіка, ведуть будівництво по нарощуванню елеваторних потужностей на Добронадіївському  і Королівському ХПП та елеваторі «УкрАгроКом».

За лічені дні на підприємствах «повиростали» нові зернозберігаючі ємності. І вже до початку збору пізніх зернових загальна елеваторна структура «УкрАгроКому» та «Гермес-Трейдінгу» становитиме 170 тис. т, в тому числі 65 тис. т, збудованих цього року у рамках інвестиційного проекту. Наразі кипить робота на всіх об’єктах.

На елеваторі «УкрАгроКом» встановлено додаткові потужності для сушки зерна, зведено силоси для зберігання сухого і вологого зерна виробництва компанії GSI (США). За технологією монтажних робіт, які виконує ЗАТ «Стройскіф» (м. Миколаїв), основну увагу зараз сконцентровано, як і на інших підприємствах,  на налагодження системи механізмів всередині самих зернозберігаючих ємностей та поєднання її із загальною системою елеватора. Разом з цим миколаївці, що вже не вперше працюють на об’єктах «УкрАгроКому» та «Гермес-Трейдінгу», зводять металоконструкції та монтують транспортні системи зерноприймального підприємства.

Елеватор «УкрАгроКом» змінюється і  розширюється