Хід будівництва на «ХПП Добронадіївське»

2010-08-22
Просмотров: 1470

Триває будівництво по нарощуванні елеваторних потужностей групи компаній «Гермес-Трейдінг» та «УкрАгроКом». Добронадіївське хлібоприймальне підприємство цього року збільшить свою потужність удвічі – до 70,5 тис. тонн. Тож робота кипить, а елеватор постійно змінюється і стає все величнішим.

Так, згаданий у минулому репортажі привабливий каскад зернозберігаючих ємностей, тепер «перемістився» на другий бік підприємства і обіцяє бути ще красивішим – бо ж до двох силосів, монтаж яких вже розпочато, приєднається третій. А зернозберігаючі ємності на передньому плані, про які йшлося, повністю зведено і тепер епіцентр роботи монтажників ТОВ «Агроцентрелеватормлинбуд» (м. Київ) перемістився всередину силосів. Тут вправні спеціалісти монтують вузли і механізми, які потім приєднають до загальної системи елеватора.

Кіровоградщина, збираючи з року в рік гарні врожаї, потребує великих об’ємів його зберігання. Добронадіївський елеватор – один з кращих зразків зернозберігаючих підприємств, що задовольняє не тільки власні потреби, а й на високому рівні надає послуги аграріям регіону.

Зернозберігаючі ємності на передньому плані повністю зведено