Хід будівництва на Королівському ХПП

2010-08-20
Просмотров: 1316

Стрімко змонтували на ТОВ «Королівське ХПП» зернозберігаючі ємності для сухого і вологого зерна, які гармонійно вписалися у архітектуру підприємства. Наразі монтажники ЗАТ «Кременчукнафтохімбуд-інвест» приступили до чергового дуже трудомісткого і відповідального етапу своєї роботи – монтування транспортних систем та ув’язки їх із силосами, а на завершення вони мають випробувати результати своєї діяльності – зробити пробну прокрутку транспортних систем.

Спільну справу виконують кожен на своїй ділянці: хто на землі, а хто ближче до сонця – на висоті майже 30 метрів.

Враженнями діляться представники підрядної організації (ЗАТ «Кременчукнафтохімбуд-інвест». Євгеній Шпіро, замначальника об’єкта будівництва:

–   Таких замовників як «Гермес-Трейдінг» і «УкрАгроКом» зараз одиниці. Дуже вимогливі, але вимагають конкретно по роботі, по суті. І разом з тим надають зі свого боку всіляку допомогу. Ми дуже задоволені.

Юрій Холод, виконуючий обов’язки начальника об’єкта:

–   Наше підприємство і я особисто працюємо на Королівці вже 6 сезон. Замовники дуже порядні, готові до співпраці, до ділової розмови. Можна говорити тільки хороші слова. Вчасно поставляється обладнання і все необхідне для роботи. З Михайлом Григоровичем (Ковтун –авт.) вирішуємо всі технічні питання. Побутові умови Віктор Іванович (Живанов – авт.) допоміг вирішити ще у день приїзду. Знаходимо спільну мову з усіма: всі питання, які виникають, розв’язуються і дуже швидко.

Логічно, що у такому тандемі ділової співпраці між замовником і виконавцем робота не відступає від передбаченого графіка. А це – черговий приклад бездоганної репутації і відповідальності за взяті зобов’язання групи компаній «Гермес-Трейдінг» і «УкрАгроКом». Аграрії Кіровоградщини, які співпрацюють з нашими хлібоприймальними підприємствами, впевнені у завтрашньому дні: зібраний ними урожай зберігатиметься у належних умовах.

Стрімко змонтували зернозберігаючі ємності для сухого і вологого зерна