На елеваторі «УкрАгроКом» розпочато монтаж обладнання

2010-07-31
Просмотров: 1376

За планом продовжується реалізація стратегічної програми групи компаній «Гермес-Трейдінг» та «УкрАгроКом» по розвитку власної елеваторної інфраструктури. На сьогодні завершено спорудження фундаментів ємностей для зберігання сухого і вологого зерна та розпочато монтаж обладнання на всіх об’єктах: елеватор «УкрАгроКом», ТОВ «КоролівськеХПП» і ТОВ «ХПП Добронадіївське».

Робота йде злагоджено, кожен виконує своє завдання. Працівники елеватора цілодобово приймають власне зерно та надають послуги сільгоспвиробникам регіону – у жнива цінна кожна хвилина. Будівельники, паралельно, збільшують потужності підприємств, щоб вже на другу чергу збору зернових задовольнити потреби своєї компанії та постачальників.

Так склалося, що у цьогорічному будівництві по нарощуванні потужностей, елеватор «УкрАгроКом» на півкроку випереджає своїх колег. Тут першими, 23 березня, підняли ковш землі, давши старт всьому будівництву, завершили підготовку фундаментів, першими отримали обладнання, тож першими, з розривом у кілька днів, розпочали його монтаж.

Цьогоріч на елеваторі буде встановлено додаткове обладнання для очистки зерна виробництва компанії Shmidth Zeeger (Німеччина), додаткові потужності для сушки та ємності для зберігання сухого і вологого зерна виробництва компанії GSI (США), що збільшить його потужності до 51 тис.т.

Маючи великий досвід у спорудженні елеваторів, «Гермес-Трейдінг» та «УкрАгроКом» продовжують співпрацювати з організаціями і підприємствами, якість роботи яких перевірена роками. Так, фундаменти під три силоси , кожний з яких ємністю 6,5 тис. тонн, споруджувала підрядна організація «Олександріябуд-Моне» (директор Микола Непийвода).

До монтажних робіт по встановленню металоконструкцій та обладнання приступило миколаївське підприємство «Стройскіф», яке очолює Іван Кузік.

У ході цьогорічного будівництва на елеваторі «УкрАгроКом» встановлено нові електронні ваги, наразі ведеться добудова та капітальний ремонт вагової. Благоустрій території підприємства та приміщень для працюючих, як невід’ємна частка розвитку виробництва – один з принципів діяльності групи компаній «Гермес-Трейдінг» та «УкрАгроКом».

Адже незаперечна істина, що найкращих результатів досягають у поєднанні найкращого. Лідер сільського господарства регіону ТОВ «УкрАгроКом» та один з найкрупніших українських зернотрейдерів ТОВ «Гермес-Трейдінг», надаючи перевагу новітньому і передовому, своєю діяльність стверджують і зміцнюють лідируючі позиції Кіровоградщини у виробництві зерна.

До підйому обладнання фундаменти великих силосів готові