Господарства ТОВ «УкрАгроКом» успішно завершили збір ранніх зернових

2010-07-30
Просмотров: 1418

Незважаючи на всі перешкоди з боку погоди, 29 липня хлібороби ТОВ «УкрАгроКом» успішно завершили збір ранніх зернових з площі 25,5 тисяч гектарів. Навіть несприятливі погодно-кліматичні умови, зливові дощі, спека, не знизили темпів роботи аграріїв. А розташування виробничих підрозділів «УкрАгроКому» у різних районах Кіровоградщини дозволило ефективно використовувати власний потужний парк зернозбиральної техніки: жнивна кампанія стартувала у найпівденнішому, Петрівському, районі, поступово переміщаючись у північному напрямку.

Технічна база ТОВ «УкрАгроКом» – це сучасна високорентабельна техніка для підготовки грунту, сівби та обробки і підживлення рослин, збирання врожаю в оптимальні строки, яка постійно оновлюється. Тільки цьогоріч придбано чотири нові зернозбиральні комбайни. Науково обґрунтоване вирощування рослин за інтенсивними технологіями, збирання високих врожаїв у короткі строки з мінімальними втратами закріпило за ТОВ «УкрАгроКом» лідерські позиції серед сільгоспвиробників регіону.

Хочеться висловити щиру вдячність трудівникам поля, адже їхніми золотими руками у складних погодних умовах зібрано високий урожай якісного зерна. Так цьогорічні показники середньої врожайності культур, як і кілька років поспіль, значно перевищують аналогічні показники області.

Зокрема, врожайність ріпаку склала 20,3 ц/га, що на чверть вища в середньому по області – 14,9 ц/га, а середня врожайність пшениці, що в області складає близько 30 ц/га, перевищує більш ніж на третину. Надзвичайно велике значення має і якість зерна, наприклад, пшениця нового врожаю переважно ІІ класу. До того ж , власна елеваторна інфраструктура групи компаній «Гермес-Трейдінг» та «УкрАгроКом» є суттєвою складовою масштабного сільськогосподарського виробництва, що дозволяє доводити до товарної кондиції і зберігати у належних умовах зерно власного урожаю та надавати якісні послуги сільгоспвиробникам Кіровоградщини та прилеглих областей.

Наразі трудівники полів «УкрАгроКому» обробляють землю, вносять мінеральні добрива, готуючи грунт до посівів озимих, турбуються про забезпечення посівним матеріалом, адже, що посієш, те й пожнеш.  

Такою послідовною і системною організацією праці група компаній «УкрАгроКом» та «Гермес-Трейдінг» дає гідний наслідування приклад розвитку вітчизняного сільськогосподарського виробництва і ствердження на світовому ринку, зміцнює позиції Кіровоградщини, як провідного аграрного краю України.