Ізмаїльські підприємства “ДУНАЙСУДНОСЕРВІС” і “ДУНАЙСУДНОРЕМОНТ” продовжують реалізацію суднобудівного проекту  128-метрової баржі. В умовах пандемії коронавируса підприємства дотримуються всіх заходів щодо запобігання розповсюдженню коронавирусной інфекції між співробітниками.
Нагадаємо, що баржа проекту D-6000 відноситься до типу “річка-море” і призначена для перевезення зернових вантажів, для чого буде оснащена люками і відповідними механізмами.
Наявність двох трюмів сумарним об’ємом 8000 кубометрів дозволить при необхідності перевозити одночасно дві різні партії вантажу.
Наразі у цеху металообробки закінчені роботи, виконана порізка та гнуття металу для виготовлення деталей корпусу баржі. Збірний цех виконує збірку бортових секцій, а також завершує будівництво дніщевих секцій, частина з яких вже поставлені на “ДУНАЙСУДНОСЕРВІС” в док для стикування, а частина виставлені для стикування на елінг на “ДУНАЙСУДНОРЕМОНТ”.
Баржа розрахована на вихід у море на відстань до 5 морських міль, тому має посилену зовнішню обшивку у носовій частині для боротьби зі слемінгом.
На завершених дніщевих секціях фахівці підприємства проводять випробування на герметичність, а також роботи з очищення і фарбування внутрішньої частини дніщевих секцій.
Тим часом розпочата робота з будівництва більш складних частин корпусу – кінцівок (нос і корма) і люкових кришок.
На завод доставлена імпортна фарба виробництва компанії International, яка допомагає ефективно боротися із обростанням корпусу, та захищає внутрiшнi вiдсiки вiд корозії.
У цьому місяці запланована поставка першої частини якірно-швартового обладнання компанії DMT.
Згідно графіка ведуться роботи по гідравлічній та електричній частинах.
Роботи на підприємстві ведуться під постійним наглядом Регістру судноплавства України та технічного контролю Замовника.
В цілому підприємствами “ДУНАЙСУДНОСЕРВІС” і “Дунайсудоремонт” дотримується графік будівництва, згідно якому, як раніше було заявлено, баржа проекту D-6000 буде готова виконати свій перший рейс по річках Дунай і Дніпро вже восени цього року.
Сприятлива погода в квітні та на початку травня, зростання температури повітря прискорює дозрівання зерна ранніх зернових і сприяє інтенсивному розвитку пізніх культур, що дарує нам найкращі надії на гарний урожай зернових в Україні.

Поділитись:

Залиште свій коментар

Повідомлення

Коментарі

Коментарів немає

+38 (05235) 6-27-21

Україна, Кіровоградська обл.,
с. Головківка, вул. Соборна, 1

uac_office@ukr.net

© 2018 УКРАГРОКОМ. Всі права захищені

Shares

Вхід в особистий кабінет

Забули логін/пароль? Створити новий аккаунт

Увійти через:

Create an Account!Want to Login?

forgot password?