АгроВіста є одним з найбільших холдингів України, який об’єднує цілий ряд підприємств різного профілю. Холдинг входить у 20ку найбільших агрохолдингів, та обробляє понад 80 тис га землі в центральній частині України, вирощує та реалізує близько мільйона тон продукції як на внутрішньому так і на зовнішніх ринках. Холдинг на сьогодні – це чотири сучасних лінійні елеватори, річковий зерновий термінал на Дніпрі, модернізований цукровий завод, найбільший в Україні молочно-товарний комплекс, а також власний залізничний та автомобільний парк, власний річковий флот, сонячна електростанція, а також багато реалізованих великих соціальних проектів.
Наш дружний і згуртований колектив вже 21 рік працює успішно і плідно, підкоряючи все нові вершини успіху. У цей святковий день, хочемо побажати всім нам подальших успіхів і процвітання компанії.
Хочемо привітати з цим святом увесь колектив. Виконана чимала робота, щоб досягти всього того, що зараз є. Завдяки Вам, Вашій праці, терпіння і розуміння компанія зростає і займає лідируючі позиції! Дякуємо за відданість спільній справі, це наше спільне свято!
Хай не буде перешкод на нашому шляху, все йде легко і просто. З Днем Народження колектив велика родина «АгроВіста»!
Віримо в майбутнє!

Агрохолдингу «АгроВіста» 21 рік!

 

Поділитись:

Залиште свій коментар

Повідомлення

Коментарі

Коментарів немає

+38 (05235) 6-27-21

Україна, Кіровоградська обл.,
с. Головківка, вул. Соборна, 1

uac_office@ukr.net

© 2018 УКРАГРОКОМ. Всі права захищені

Shares

Вхід в особистий кабінет

Забули логін/пароль? Створити новий аккаунт

Увійти через:

Create an Account!Want to Login?

forgot password?