20ти річний ювілей агрохолдингу «УкрАгроКом»!

Сьогодні 27 січня 2020 двадцятирічний ювілей відзначає агрохолдинг «УкрАгроКом».

Група компаній УкрАгроКом – це сільськогосподарський холдинг, який динамічно розвивається. За цей період холдинг увійшов у 20ку найбільших агрохолдингів України.

За минулі роки УкрАгроКом виріс в один з найбільших холдингів України, який об’єднує цілий ряд підприємств різного профілю. Холдинг обробляє понад 80 тис га землі в центральній частині України, реалізує близько мільйона тонн продукції як на внутрішньому так і на зовнішніх ринках, до складу групи компаній входять чотири сучасних лінійні елеватори, річковий зерновий термінал на Дніпрі, модернізований цукровий завод, найбільший в Україні молочно -товарний комплекс, холдинг володіє власним залізничним і автомобільним парком, оперує власним річковим флотом, реалізований проект сонячної електростанції, холдингом також реалізовано багато великих соціальних проектів.

Компанія поставляє продукцію практично в усі регіони України, а також на зовнішні ринки. Одним з основних стратегічних напрямків компанії є розвиток логістичної інфраструктури для транспортування сільськогосподарських вантажів. Найближчим часом компанія планує збільшувати обсяги сільськогосподарських вантажів, які транспортуються річковим транспортом, залізничним транспортом, що дозволить знизити навантаження на автомобільні дороги.
Гасло «Не зупинятися на досягнутому!» розкриває місію холдингу і цілеспрямований рух вперед. Сьогодні УкрАгроКом займає провідні позиції в галузі, реалізує новітні проекти в інфраструктурі, логістиці, рослинництві і вносить свій вклад у розвиток економіки та добробуту країни.
Діяльність холдингу Украгроком заснована на використанні новітніх технологій, сучасного обладнання провідних світових виробників.

Дотримання договірних зобов’язань та стабільність групи компаній УкрАгроКом сприяло формуванню іміджу холдингу як надійного партнера.

Ми висловлюємо подяку нашим бізнес-партнерам і колегам за співпрацю та довіру!

Вітаємо всіх співробітників з ювілейною датою 20-річчям від Дня заснування компанії, дякуємо кожному за внесок в розвиток холдингу і бажаємо всім міцного здоров’я, добробуту, успіхів, удачі, сімейного щастя!

Поділитись:

Залиште свій коментар

Повідомлення

Коментарі

Коментарів немає

+38 (05235) 6-27-21

Україна, Кіровоградська обл.,
с. Головківка, вул. Соборна, 1

uac_office@ukr.net

© 2018 УКРАГРОКОМ. Всі права захищені

Shares

Вхід в особистий кабінет

Забули логін/пароль? Створити новий аккаунт

Увійти через:

Create an Account!Want to Login?

forgot password?